Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

A VI. Farkas Ferenc Zongoraverseny eredményei
Versenyek

KÜLÖNDÍJ

I. korcsoport:
Békési Bertalan
Lukács Marietta
Bali Blanka

II. korcsoport:
Wang Tian Ge Angéla

III. korcsoport:
nincs

IV. korcsoport:
Badruddin Panna

Különdíjban részesülnek tanárukkal együtt a Gyengénlátók Általános Iskolájából:
Grétsy-Kovács Bodó, Király Árpád, Mészáros Ákos
Felkészítő tanár: Windberg Csilla

Piano Bébi Alapítvány Díja
II. korcsoportból:
Karakas Benedek

Szakmai különdíjban részesül

I. korcsoport:
Rozsonits Ildikó és felkészítő tanára Turós Enikő

II. korcsoport:
Jancsó Benedek és felkészítő tanára Bozsó Viktória

III. korcsoport:
Bi Xing Júlia és felkészítő tanára Szelecsényiné Juhász Éva

IV. korcsoport:
Polgár Balázs és felkészítő tanára Gellai Ildikó


HELYEZÉSEK

I. korcsoport

I. helyezés:
Rozsonits Ildikó

II. helyezés:
Werner Mária

Megosztott III .helyezés:
Devich Noémi
Szepesfalvy Luca


II.korcsoport:

I. helyezés:
Karakas Benedek

Megosztott II. helyezés:
Jancsó Benedek
Papp Mónika

III. helyezés:
Jurenka Csenge Lili

III. korcsoport:

I. díj:
Bi Xing Júlia
Komáromi-Nagy Márton

II. díj:
Nincs

Megosztott III. díj:
Árvai Balázs László
Kocsis Bálint
Varga Kata

IV. korcsoport

I. díj:
Nincs

II. díj:
Váralljai Fülöp

Megosztott III. díj:
Polgár Balázs
Rónaszéki Anna



Kamaraest
Zeneművészet
Kedves Szülők, Növendékeink!

Sok szeretettel várjuk Önöket 2014. november 10-én hétfőn 18 órára a VOKE József Attila Művelődési Központba Faludy Judit, Szenthelyi Miklós és Jandó Jenő Kossuth- és Liszt-díjas művészek kamaraestjére.

A belépés díjtalan!


VI. Farkas Ferenc Zongoraverseny
Zeneművészet

A ZONGORAVERSENY PROGRAMJA







2014. november 13. csütörtök

7.30-tól Regisztráció (folyamatosan a verseny alatt is)
8.45 Ünnepélyes megnyitó
9.00-10.30 III. korcsoport versenye
Kb. 10.30-10.45 Szünet
10.45-12.15 III. korcsoport versenye
12.15-14.00 Ebéd
Gyakorlási lehetőség az I. korcsoportban szereplő
növendékek számára
14.00-15.30 I. korcsoport versenye
Kb. 15.30-15.45 Szünet
15.45-17.15 I. korcsoport versenye
17.15-18.00 A hangversenyterem a 18.00 órakor kezdődő koncert fellépőjének fenntartva
18.00 Dányi Árpád zongoraművész hangversenye


2014. november 14. péntek

7.30-tól Regisztráció (folyamatosan a verseny alatt is)
9.00-10.30 II. korcsoport versenye
Kb.10.30-10.45 Szünet
10.45-12.15 II. korcsoport versenye
Kb.12.15-12.30 Szünet
12.30-13.30 II. korcsoport versenye
13.30-15.00 Ebéd
Gyakorlási lehetőség az I. korcsoportban szereplő növendékek
számára
15.00-16.30 IV. korcsoport versenye
18.00 Ünnepélyes díjkiosztás, Gálakoncert




Térítési díj befizetésének későbbre halasztása
Általános
Tisztelt Szülők!

A Klebelsberg Intézményfenntartó Központ utasítása alapján

A TÉRÍTÉSI DÍJ BEFIZETÉSÉT KÉSŐBBRE HALASZTJUK,

mivel a közeljövőben kerül megállapításra a konkrét összeg, így 2014. október 14-16. között nem kérjük, hogy befáradjanak az intézményünkbe.
Természetesen az eddig befizetett tandíjelőleg alapján a tanulók jogviszonya folyamatos. A tandíjak összegéről és az új fizetési időpontokról tájékoztatást fogunk adni.

Az iskola vezetése



Találkozások világjáró művészekkel
Zeneművészet
Szeretettel várjuk Önöket az októberi Találkozások-sorozat alábbi rendezvényeire:

TALÁLKOZÁSOK „NAGYBAN"
2014. október 13. hétfő 18 óra - VOKE JAMK (Dunakeszi, Állomás stny. 17.)

Liszt-díjas művészek kamaraestje. Előadók: Faludy Judit - cselló; Szabadi Vilmos - hegedű; Kiss Gyula - zongora.
Műsor:
Schumann: C-dúr arabeszk op. 18.
Schumann: B-dúr szonáta D-960
Schubert: B-dúr trió D-898

AZ OPERA NAGYKÖVETEI
2014. október 16. csütörtök 18 óra - Farkas Ferenc AMI (Dunakeszi, Bem utca 27.)
A szöveg és a zene kapcsolata a vokális zenben.
Előadó: Pitti Katalin a Magyar Állami Operaház művésze

A belépés mindkét előadásra díjtalan!


(1-5)(6-10) (11-15) (16-20) (21-25)  ... (41-40)   >>
Képgaléria
Programok
<< 2014 November >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930