Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

Aktuális információk hírek




Keres:
Típus:


Szolfézs csoportok
Általános

A szolfézs csoportok órabeosztásának tervezete a RÉSZLETEK menüpontra kattintva olvasható.

A szolfézs órabeosztás szeptember 6-án (csütörtök) 16.00-kor kezdődik a Zeneiskola főépületében (Bem utca 27.)

A zenetörténet csoport, a zenekarok és a kamara névsorát csütörtökön az órabeosztáskor tekinthetik meg.



Hangszeres növendékek tanárokhoz való beosztása
Általános

Az új hangszeres növendékek tanárokhoz való beosztását, valamint a régi növendékek tanárváltás miatti beosztását a RÉSZLETEK menüpontra kattintva olvashatják.

Kérjük, hogy az új növendékek hozzák magukkal diákigazolványukat!




Órabeosztás régi és új növendékeinknek a 2018/19-es tanévre
Általános

Tisztelt Szülők, kedves Növendékek!

Régi és új növendékeink ÓRABEOSZTÁSÁT 2018. szeptember 6-án (csütörtökön) tartjuk az alábbi időpontokban a Dunakeszi Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola főépületében (Bem utca 27.).

Az új növendékek tanárokhoz való beosztását szeptember 5-én (szerdán)
tekinthetik meg honlapunkon.
Kérjük, hogy régi növendékeink a bizonyítványukat hozzák magukkal.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

16.00 óra
Szolfézs órabeosztás

17.00 óra
1. terem Nagy Attila
2. terem Bacsó Judit
3. terem Dobai Szabolcs
6. terem Szabó Ágnes
7. terem Varga Sándor
8. terem Pénzesné Kis Veronika
9. terem Szeverényi Mátyás
11. terem Horváth Henrietta
12. terem Madarász József
13. terem Szili Róbert
14.terem Stefán Tivadar
16. terem Tüske Zoltán
Nagyterem Domoszlai Erzsébet

16.00-19.00
Főépület alagsor:
Dézsi Ivett, Gyúró Tamás, Nagy Márta (táncművészet)
Farkasvölgyi Éva, Kis Eszter (képzőművészet)
Kulcsár Lajos (színművészet)

18.00 óra
1. terem Csőke Andrea
2. terem Juhász Terézia
3. terem Szilágyi Szabolcs Balázs
6. terem Kökény Zsuzsanna
7. terem Kis Tamás
8. terem Xavier Rivadaneira
9. terem Dér Krisztina
11. terem Bergl Noémi
12. terem Szabó Réka
13. terem Kátai Katalin
16. terem Jancsovics Eszter
Nagyterem: Pálos Grácia




Nyári nyitvatartás
Általános

Felhívjuk a szíves figyelmüket, hogy intézményünkben ügyintézés 2018. június 25-29. között 10.00-16.00 óra között lehetséges.

Július hónapban az alábbi napokon 8.00-tól 13.00 óráig tartunk ügyeletet:
július 11.; július 25.; augusztus 8. augusztus 22.



Felvételi eredmények
Általános
A 2018/19-es tanévre az alábbi tanulók nyertek felvételt:
(A várólista csak a 2018/19-es tanévre vonatkozik!)

A művészeti iskolába felvételt nyert tanulók beiratkozása, órabeosztása 2018. szeptember 6-án (csütörtök) lesz, amelynek pontos időpontjáról honlapunkon tájékozódhat augusztus végén.

Szolfézs előképzőbe felvételt nyert

Badar Veronika EK1
Bajusz Katinka EK1
Bakos Bercel EK1
Balázs Zoltán Mihály EK1
Balla Izabell Bodza EK1
Bisztrai Luca EK1
Bucsi Borbála EK1
Csoma Réka Mária EK1
Csonka Kristóf EK1
Dörömbözi Boldizsár EK1
Estók Eliza EK1
Gombár Dorina EK2
Hermann Levente Attila EK1
Hild Konrád EK1
Honfi Dorottya EK2
Hunyadi Maja EK1
Huszthy- Török Laura EK2
Ivanics Botond EK2
Juhász Zsófia EK1
Kacsa Anna Magdaléna EK1
Kalmár Nikolett EK1
Kárándi Emma EK1
Kárándi Rebeka EK1
Katona Jázmin EK1
Koncz Nóra EK1
Korondi Fruzsina EK1
Kovács Áron Viktor EK1
Kovács Gréta Ágnes EK1
Kovács Jakab Gábor EK1
Kovács Lilianna EK2
Kováts-Szőcs Brúnó EK1
Kőszegi Emma Zorka EK1
Kulcsár Gábor EK1
Madarász Leó EK2
Molnár Fanni EK1
Molnár Márton EK2
Müller Miklós EK1
Nágel Hanna EK2
Németh Lilien Jázmin EK1
Orsós-Czipó Krisztián EK1
Pandur Balázs EK1
Pilter Katalin EK1
Rajcsák Gyula EK1
Rázits Regina EK1
Rideg Atina EK1
Roskó Emma Krisztina EK1
Sasfalvi Júlia Róza EK1
Skripeczky Flóra Villő EK1
Stoll András EK2
Szabó Kata EK1
Szabó Noémi EK2
Szalai Anna Zsófia EK1
Százi-Bagi Noel Olivér EK1
Szellák Emma Sára EK1
Szilágyi Alíz EK1
Szőke Zalán EK1
Tamás Regina EK1
Tari Dorottya EK2
Tóth Fanni EK2
Várady Kristóf EK1
Wortmann Adél Rózsa EK1
Zalaegerszegi Zalán EK1
Zirner Dávid EK1

Zongora szakra felvételt nyert

Balogh Dalma
Bánhegyesi Mihály
Barta Rebeka
Becskereki Balázs
Csapó Ádám
Csapó Adrienn
Fignár Dorka
Groszmann András
Homonnay Bulcsú
Homonnay Zsombor
Ivanics Botond
Kiss-Bartha Berta
Kovács Panna Dorka
Kucsebár Léna
Leskó Gréta
Pásztor Boglárka
Solymosi Eszter
Szilágyi Eszter
Szőcs Dóra

Zongora várólista

Baffia Emese
Gombár Dorina Lilla
Hlinka Marcell
Kovács Lilianna
Kozma Fruzsina
Rátkay Vanda
Stoll András

Hegedű szakra felvételt nyert

Cserkúti Blanka
Dömötör Ádám Mátyás
Dulházi Gréti
Matix Alexandra
Vrbovszki Lilla

Hegedű szak várólista

Erki Noémi
Roskó Emma Krisztina
Sopsits-Kovács Botond
Tamás Regina

Gitár szakra felvételt nyert

Ágh Boglárka Fruzsina
Kecskés Péter
Kószó Áron
Madarász Leó
Rátkay Vanda
Szőcs Dóra
Zsigmond Maja

Gitár várólista

Dankó Alíz
Kacsa Botond Koppány
Karlsson Bertil
Kulcsár Gábor
Molnár Márton
Viszkok Emese

Jazz gitár szakra felvételt nyert

Szabó Álmos Benedek

Cselló szakra felvételt nyert

Friebert Bernadett
Kováts-Szőcs Brunó
Végh Zsombor

Furulya szakra felvételt nyert

Briet Ilona
Dancsó Vanda Luca
Dénes Dóra
Horváth Lilianna
Hunyák Zsófia
Kreka Zsófia
Legendi Petra
Magyarovics Dóra
Pálfalvi Eszter
Sarkadi Lilla
Takács Lili
Vavrik Vivien

Furulya szak várólista

Hlinka Marcell
Molnár Márton
Rajcsák Gyula

Fuvola szakra felvételt nyert

Borsodi Anna
Dulházi Luca
Kószó Kata
Takács Jázmin
Tóth Petra
Wolfort Tímea

Fuvola szakra várólista

Juhász Petra
Tóth Izabella
Tusa Róza

Klarinét szakra felvételt nyert

Balla Barnabás
Tamás Botond

Mélyréz szakra felvételt nyert

Aszódi Zsombor
Szilágyi Márton (kürt)

Trombita szakra felvételt nyert

Hild Konrád

Ütő szakra felvételt nyert

Nagy András
Pásztor Boglárka
Rónay Simon

Ütő szak várólista

Müller Miklós

Magánének szakra felvételt nyert

Jedlica Zsófi
Kiss Anna Borbála
Ungár Szidónia

Grafika szakra felvételt nyert

Antal Natasa Ágnes
Bóka Anna Sára
Bozzay Boróka
Dénes Dóra
Erki Noémi
Horváth Levente Olivér
Kalmár Vilmos
Kinczli Emma Luca
Kovács Dóra Lili
Kozma Fruzsina
Lepis Brunó
Lesch Barbara Tímea
Mester Balázs Ernő
Parlagi Panna
Pénzes Blanka
Pócsi Klaudia
Rátkay Laura
Százi-Bagi Fruzsina
Unger Fanni
Veres Laura

Színjátszás szakra felvételt nyert

Briet Ilona Anna
Déry Máté
Hável Ádám
Karlsson Rebeka
Magyarovits Janka
Tóth Gábor

Balett szakra felvételt nyert

Baksa Diána
Kacsa Anna Magdaléna
Legendi Petra
Legendi Veronika
Németh Lilien
Pásztor Boglárka
Pék Eleonóra
Rádai Róza
Roskó Emma Krisztina
Szalai Anna Zsófia
Vilics Gréta Mária

Néptánc szakra felvételt nyert

Aranyos Liza
Badar Veronika
Borszéki Máté
Erki Noémi
Fehér Titanilla
Golyán Sára Anna
Juhász Zsófia
Kováts-Szőcs Brunó
Kulcsár István
Lőrincz Jázmin
Mihály Veronika Viola
Pusztai Orsolya Luca
Street Dalma
Tajti Dániel
Tóth Gréta
Vámos Virág
Vavrik Vivien
Zsolnai Flóra

Modern tánc szakra felvételt nyert

Legendi Petra
Köteles Laura
Marx Nóra
Antal Natasa
Szilágyi Eszter
Briet Ilona
Mihály Borbála
Nagy Boglárka
Nagy Emma
Major Lara




(1-5)(6-10) (11-15) (16-20) (21-25)  ... (211-213)   >>
Képgaléria
Programok
<< 2018 Szeptember >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930