Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

VII. Farkas Ferenc Zongoraverseny eredményei
Zeneművészet

I. KORCSOPORT

 


I. helyezett

Kosz Teodóra (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

Kovács Zétény (Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola Gimnázium, Budapest)

Kováts-Szőcs Benedek (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

 

II. helyezett

Domut Adrián (Vikár Sándor Zenei AMI, Nyíregyháza)

Grimaldi Giulio Benedek (Vujicsics Tihamér AMI, Szentendre)

Hegyi B. András (Kalász Suli Ált. Isk. és AMI, Komárom)

Konyicska Tamás (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

Löffler Krisztina (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

Pellet Hanna (Váci Bartók- Pikéthy Zeneművészeti Szakki. és Zeneiskola AMI)

Rejtő Barnabás (Hubay Jenő Zeneiskola és AMI, Budapest)

Yue Ru Han (Szabolcsi Bence Zenei AMI, Budapest)

 

III. helyezett

Drucza Dávid János (Kalász Suli Ált. Isk. és AMI, Budakalász)

Ézsiás Dorka Panna (Bartók AMI, Budapest)

Georgi Máté Bence (Kispest AMI, Budapest)

Kocsis Ádám István (Király-König Péter Zenei AMI, Szeged)

Klimes Dóra (Hubay Jenő Zeneiskola és AMI, Budapest)

Kulcsár Edmond (Bartók Béla AMI, Budapest)

 

Dicsérő oklevél

Annus Eszter (Podmaniczky AMI, Aszód)

Beke Barnabás (Hermann László Zeneművészeti Szakgimn. és AMI, Székesfehérvár)

Bene Csongor Miklós (Járdányi Pál Zeneiskola AMI, Budapest)

Bugár Emese (Járdányi Pál Zeneiskola AMI, Budapest)

Csóvári Katona Flóra (Váci Bartók- Pikéthy Zeneművészeti Szakki. és Zeneiskola AMI)

Deng Jia Kun (Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola AMI, Kaposvár)

Faragó Liliána (Páduai Szent Antal Iskola, Piliscsaba)

Gesztesi-Tóth Dávid (Szent István Király Zeneművészeti Szakgimn. és AMI, Budapest)

Gulácsy Gergő (Kispesti AMI, Budapest)

Hutás Blanka (Járdányi Pál Zeneiskola AMI, Budapest)

Kálmán Kata (Vujicsics Tihamér AMI, Szentendre)

Kirchlecher-Farkas Edit Zsófia (Solti György Zenei AMI, Budapest)

Kis-Szölgyémi Zsombor Márk (Esztergomi Zsolt Nándor AMI)

Kovács Botond (Váci Bartók- Pikéthy Zeneművészeti Szakki. és Zeneiskola AMI)

Nemes Borka (Gödi Németh László Ált. Isk. és AMI)

Pálfai Uros Mihály (Váci Bartók- Pikéthy Zeneművészeti Szakki. és Zeneiskola AMI)

Selmeczi Márta (Pilisborosjenői Német Nemzetiségi Ált. Isk. és AMI)

Veres Rebeka Anna (Lisznyai Szabó Gábor Zeneiskola AMI)

 

II. KORCSOPORT


I. helyezett

Csizmazia Ferenc Richárd (Szent István Király Zeneművészeti Szakgimn. és AMI, Budapest)

Minya Nóra (Vujicsics Tihamér AMI, Szentendre)

 

II. helyezett

Kiss Artúr (Tóth Aladár AMI, Budapest)

Németh Vilmos Tamás (Városközponti Ált. Isk. és AMI Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája, Pécs)

Vigh Boglárka (Esztergomi Zsolt Nándor AMI)

 

III. helyezett

Grétsy-Kováts Bodó Roland (Gyengénlátok Ált. Isk. EGYMI és Kollégiuma, Budapest)

 

Különdíj

Horváth Dóra (Városközponti Ált. Isk. és AMI Liszt Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolája, Pécs)

Juhász Ambrus Ágoston (Járdányi Pál Zeneiskola AMI, Budapest)

Juhos Fanni Mária (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

Kiss-Leizer Anna (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

Kmeczó András (Lajtha László AMI, Budapest)

Molnár Bálint (Devecseri Gárdonyi Géza Ált. Isk. és AMI)

Reibl Zsombor (Vujicsics Tihamér AMI, Szentendre)

Szalovszky Viktória (Egressy Béni-Erkel Ferenc AMI, Miskolc)

Vadas Csaba (Devecseri Gárdonyi Géza Ált. Isk. és AMI)

 

III. KORCSOPORT


I. helyezett

II. helyezett

Pálffy Donát (Vujicsics Tihamér AMI, Szentendre)

 

III. helyezett

Király Árpád Ferenc (Gyengénlátok Ált. Isk. EGYMI és Kollégiuma, Budapest)

Máté Hanna (Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola AMI, Budapest)

 

Különdíj

Cséfalvay Bianka (Bajai Liszt Ferenc AMI)

Domokos Lenke (Ferencvárosi Ádám Jenő Zeneiskola AMI, Budapest)

Eszenyi Zsombor (Frederic Chopin Zenei AMI, Gödöllő)

Savanya Bertalan (Liszt Ferenc AMI, Orosháza)

Szakács Eszter (Kispesti AMI, Budapest)

Vaszkó Szonja Flóra (Kossuth Lajos Ált. Isk. és AMI, Füzesgyarmat)

Wang Ling Hua (Kodály Zoltán Ének-Zenei Ált. Isk. és Gimn. AMI, Budapest)

 

 

IV. KORCSOPORT


I. helyezett

Ungár Cecília (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

Kocsis Bálint (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

Badruddin Panna Fatima (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

 

II. helyezett

 

III. helyezett

Szabó Nóra (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

 

Különdíj

Kiss Zsuzsanna (Ferencvárosi Ádám Jenő Zenei AMI, Budapest)

Komáromi-Nagy Márton (Eszterházy Károly Egyetem AMI, Eger)

Árvai Balázs László (Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI)

Berecz Máté (Egri Farkas Ferenc Zeneiskola AMI)

Dankó Richárd Lajos (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

 

SZAKMAI DÍJAK

 

Farkas-díj:

Drucza Dávid János (Kalász Suli Ált. Isk. és AMI, Budakalász)

 

A kortárs mű legjobb előadója:

Kocsis Bálint (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

 

Nívó-díj:

Ungár Cecília (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

 

TANÁRI SZAKMAI DÍJAK


Eckhardt Gábor (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

Réti Tamás (Tóth Aladár Zeneiskola AMI, Budapest)

Turós Enikó (Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola Gimnázium, Budapest

Pálos Grácia (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

Szkubán Judit (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

Dr. Domoszlai Erzsébet (Dunakeszi Farkas Ferenc AMI)

Kolossa Katalin (Szent István Király Zeneművészeti Szakgimn. és AMI, Budapest)

Forrai Judit (Vujicsics Tihamér AMI, Szentendre)

Képgaléria
Programok
<< 2019 Június >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930