Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

Szolfézs csoportok
Általános

 

 

Császik Mónika

 

szolfézs előképző 1-2. o. (Széchenyi - Posta u.)

szerda 16.15 – 17.45


Hild Konrád

Katona Jázmin

Orsós-Czipó Krisztián

Rajcsák Gyula

Roskó Emma Krisztina

Szellák Emma Sára

Szilágy i Alíz

Ágh Boglárka

Bodrogi Sebestyén

Cserkúti Blanka

Horváth Bíborka

Nagy Zsófia

Zsíros Milán

 

1. osztály

hétfő 15.00 – 16.30

 

Arnold Adél Lívia

Bánfai Péter

Dénes Dóra

Dömötör Ádám Mátyás

El Tanbouli Rudolph

Fignár Dorka

Herpay Abigél

Keleméri Fanni

Koncz Lili Róza

Korondi Sebestyén

Magyarovits Janka

Matix Alexandra

Takács Lili

Varga Borbála

 

2. osztály

csütörtök  16.00 – 17.30

 

Butenkov Márk

Dancsó-Vanda Luca

El Tanbouli Jasmine

Fignár Fruzsina

Kardos Gergely Sámuel

Katona Dóra

László Benedek

Lévai Áron

Magyarovits Dóra

Rubesh Barnabás

Szőke Janka

Varga Tília Luca

Várszegi Nikolett

Vásárhelyi Anna

 

3. osztály

csütörtök  14.30 – 16.00

 

Bodrogi Emma

Dósa Anna

Gombkötő Anna

Jenei Zita

Koródi Márton

Kószó Kata

Szász Boglárka

Varga Anasztázia

 

3. osztály

péntek  15.00 – 16.30

 

Csapó Ádám

Csapó Adrienn

Horváth Attila Gergely

Korcsinszky Dominika

Leskó Hanna

Mocsel Alex

Oleszka Viktória

Szőke Szilárd

Valasek Emília

Zsombor Lili

 

4. osztály

hétfő  17.30 – 19.00

 

Borsos Eszter

Fekete Eszter

Juhász András

Juhász Júlia

Legendi Veronika

Nagy Nikolett

Pék Dominik

Sziráki Míra

Takács Zsófia

Vizi Gréta

Zöldi Péter

 

4. osztály

kedd 16.00 – 17.30


Arnóczki Levente

Asztalos Bence

Bogácsi Eszter

Borbély Csenge

Brenzovics Anna

Csótya Vivienn

Korcsinszky János

Munkácsi Levente

Vass Vivien

Veres András

 

4. osztály

csütörtök  17.30 – 19.00


Bojtos Eliza

Gergely Szandi

Hável Ádám

Konyicska Tamás

Solymosi Luca

Suominen Lelle

Szilassi Blanka

Szilágyi-Tisza Barnabás

Vámos Nóra

 

5. B. osztály

kedd  17.30 – 19.00


Herpay Zorka

Kosz Teodóra

Kováts-Szőcs Benedek

Löffler Krisztina

Pálcza Zsombor

Pávai Zselyke

Szőllősi Boldizsár

Tokodi Cecília

Ungár Szidónia

Vass Lívia

 

 

Márkus Erzsébet

 

Előképző 1. (Fazekas Mihály Ált. Isk.)

H – P: 14.00 – 14.45


SZÜLŐI ÉRTEKEZLET: 2018. 09. 05. 16.30 – FAZEKAS ISKOLA!

 

Badar Veronika

Balázs Zoltán Mihály

Balla Izabella Bodza

Hunyadi Maja

Ivanics Botond

Juhász Zsófia

Kulcsár Gábor

Németh Lilien Jázmin

Rázsics Regina

Sasfalvi  Júlia Róza

Skripeczky Flóra Villő

Százi-Bagi Noel Olivér

Szőke Zalán

Zalaegerszegi Zalán

Zirner Dávid

 

Előképző 2. (Fazekas Mihály Ált. Isk.)

szerda: 14.55 – 16.30


Baffia Emese

Balla Barnabás

Dankó Alíz

Dulházi Gréta

Gombár Dorina Lilla

Karlsson Bertil

Kreka Zsófia

Mátra Zete Botond

Molnár Márton

Nágel Hanna

Pintér András

Sultz Anna Lujza

Szigeti Nóra

Túrbucz Eliza

Vrubovszki Lilla

Zsigmond Maja

 

1. osztály (Fazekas Mihály Ált. Isk.)

hétfő: 14.55 – 16.30


Baffia Marcell

Benkó Boglárka

Csüllög Zalán

Hangodi Hajnalka

Horváth Hanga

Karlsson Rebeka

Miklós Krisztina

Nagy Bíborka Luca

Pósfay Panni Minka

Rátkay Vanda

Sarkadi Lilla

Sebestyén Virág

Szlovák Szendile

 

2. osztály (Fazekas Mihály Ált. Isk.)

szerda:16.35 – 18.10

 

Balázs Atilla

Butenkov Márk

Dudás András

Grózner Gréta

Kovács Panna

Kulcsár Fruzsina

Molnár Réka

Nagy Antónia

Nemes Kamilla

Oláh Nóra

Skripeczki Emma

Szőke Janka

Várady Eszter

Varga Marcell

Varga Panna

Várhelyi Róbert

Vincze Orsolya

Vörös Johanna

 

3. osztály (Fazekas Mihály Ált. Isk.)

péntek: 14.55 – 16.35

 

Borsodi Anna

Dankó Blanka

Dulházi Luca

Gazda Adél

Kalmár Vilmos

Koiss Andor

Kovács-Palkó Lőrinc

Kulcsár Zsófia

Nagy Anna

Sarkadi Borbála

Tóth Dorottya

Tóth Petra

Vajda Natália

Vörös Benedek

Wolfort Tímea

 

4. osztály (Fazekas Mihály Ált. Isk.)

hétfő: 16.35 – 18.05

 

Butenkov Emma

Dobrovits Anna

Dudás Viktória

Hunyadi Hanna

Kelemen Dániel

Király Anna

Megadja Nóra

Moré Erzsébet

Sáreczki Bertold

Vincze Zsófia

 

 

Nemeskéri Emese

 

Kőrösi előképző

hétfő-szerda 14.00-14.45


  1. Csoma István
  2. Csoma Réka
  3. Huszthy-Török Laura
  4. Ilovszky-Horváth Ádám
  5. Kárándi Emma
  6. Kárándi Rebeka
  7. Kovács Áron
  8. Kováts-Szőcs Brúnó
  9. Láda Emese

Madarász Leó

Tamás Regina

 

Szent István előképző/1.

péntek 14.00-15.30


  1. Dörömbözi Boldizsár
  2. Hermann Levente
  3. Kacsa Anna Magdaléna
  4. Kalmár Nikolett
  5. Koncz Nóra
  6. Korondi Fruzsina
  7. Kőszegi Emma Zorka
  8. Molnár Fanni

 

Szent István előképző/2.

péntek 15.30-17.00


  1. Bogácsi Emma Gréti
  2. Bogárfalvi Nóra
  3. Dancsó Vanda László
  4. Dávid Emília
  5. Hlinka Marcell
  6. Honfi Dorottya
  7. Horváth Alexandra
  8. Kacsa Botond Koppány
  9. Koszó Áron

Molnár Attila Krisztián

Pásztor Boglárka

Ráday Róza

Seltenreich Lídia

Tóth Fanni

Végh Zsombor

 

1. osztály

hétfő: 15.00-16.30


  1. Balogh Dalma
  2. Bánhegyesi Mihály
  3. Barta Rebeka
  4. Erki Noémi
  5. Hunyák Zsófia
  6. Kiss-Bartha Berta
  7. Kreka Zsófia
  8. Rónay Simon
  9. Sopsits-Kovács Botond

Szilágyi Eszter

Szilágyi Márton

Takács Jázmin

 

1. osztály

csütörtök 14.30-16.00


  1. Becskereki Balázs
  2. Hidasi Richárd Máté
  3. Homonnay Bulcsú
  4. Horváth Lilianna
  5. Járik Johanna
  6. Kucsebár Léna
  7. Leskó Gréta
  8. Szél Ferenc
  9. Tajti Dániel

Turóczi Lili

Vaszari Panni

Vendrei Zoé

Vörös Anna

 

1. osztály

kedd 16.00-17.30


  1. Barati Zoja
  2. Cserkuti Soma
  3. Kaszás Lilla
  4. Katona Pollai
  5. Kurucz Brigitta
  6. Lakatos Viktor
  7. Solymosi Eszter
  8. Szabó Álmos
  9. Szellák Hanna

Szőcs Dóra

Vavrik Vivien

 

2. osztály

hétfő 16.30-18.00


  1. Andics Benedek
  2. Árkovics Hanna
  3. Berczi Orsolya
  4. Bujka Márk
  5. Homolya Panna
  6. Litvai Adél
  7. Merkel András
  8. Mészáros Milla

Molnár Aliz

Müller Mónika

Pék Auróra

Rajcsák Zsófia

Schmutz Emma

Zsíros Dávid

 

2. osztály

kedd 14.30-16.00


  1. Algács Erik
  2. Ágh Adrienn
  3. Bangó Géza
  4. Barta Levente
  5. Kaszás Nimród
  6. Kováts Szőcs Viola
  7. Makrai Joel
  8. Nyíri Alexander
  9. Oroszki Tamás

Sarkadi Lila

Szalkai Nikoletta

Szász Cecília

Tamás Botond

 

2. osztály

szerda 15.00-16.30


  1. Aszódi Zsombor
  2. Briet Ilona
  3. Fodor Krisztián
  4. Goszmann András
  5. Kecskés Péter
  6. Kovács Panna Dorka
  7. Legendi Petra
  8. Móczár Nóra
  9. Nagy András
  10. Pálfalvi Eszter

Szűcs Laura

Takács Anna

Vas Bálint

 

3. osztály

csütörtök 16.00-17.30


  1. Agócs Gergely
  2. Bagi Júlia
  3. Csaba Fruzsina
  4. Grünblatt Eszter
  5. Homonnay Zsombor
  6. Horváth Gyula
  7. Jedlica Fruzsina
  8. Kokas Levente
  9. Molnár Dóra

Plesoczki Nóra

Radics Nóra

Sándor Zsolna

Tikász Álmos

Tüske Noémi

Valzer Tamás

 

4. osztály

szerda 16.30-18.00


  1. Bíró Zsófia
  2. Dobos Johanna
  3. Fazekas Flóra
  4. Halász András
  5. Izsák Bíborka
  6. Kádas Barnabás
  7. Koródi András
  8. Lits Barnabás
  9. Lukács Marcell

Makrai Nátán

Molnár Eszter Virág

Palicz-Sziklai Kata

Passa Viktória

Tóth Martin

 

5. osztály

kedd 17.30-19.00


  1. Bandura Alexa
  2. Faludi Vivien
  3. Jámbor Emília
  4. Molnár Hunor
  5. Rónay Iván
  6. Szabó Csaba
  7. Tüske Balázs
  8. Varga Barnabás

 

Dr. Gyombolainé Kindler Edit

Előképző 1-2. (Bárdos Lajos Ált. Isk.)

Kedd: 13.30-14.15

Csütörtök:  13.30-14.15


Herédi Bendegúz

Pól Vera

Tusa Róza

Kovács Liliána

Tari Dorottya

Végh Lilla

Veres Donát

Veres Dávid

Csonka Kristóf

 

Krisztus Király Katolikus Ált. Isk.

előképző 1.

Hétfő: 14.45 – 15.30

Szerda 14.30 – 15.15

 

Bajúsz Katinka

Bakos Bercel

Bucsi Borbála

Estók Eliza

Kovács Gréta Ágnes

Kovács Jakab Gábor

Müller Miklós

Pandur Balázs

Pilter Katalin

Rideg Atina

Szabó Kata

Szalai Anna Zsófia

Várady Kristóf

Wortmann Adél Rózsa

Bisztrai Luca

 

 

Farkas Pál

zenetörténet

Szerda 17.45 – 19.15

 

  1. Lackó Lili
  2. Lutter Szabolcs
  3. Morvay Péter
  4. Pávai Zselyke
  5. Tóth Gréta
  6. Balogh Gellért
  7. Kis Abigél
  8. Molnár Máté
  9. Oleszka Fruzsina

Ottrok Gabriella

Hunyadi Petra  -

Kádas Dorka -

Kálmán Judit

Makrai Ábel

Tóth Blanka

Kiss Anna Borbála

Képgaléria
Programok
<< 2018 Szeptember >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930