Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

Zene Világnapja
Zeneművészet
A ZENE ÜNNEPE
Teltházas, páratlan hangversennyel és kiállítás megnyitóval ünnepelte Dunakeszi érdeklődő lakossága és a Dunakeszi Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola a ZENE VILÁGNAPJÁT.
A Farkas Ferenc Művészeti Iskola grafika tanszakos növendékeinek munkáiból nyílt tárlat 2017. október 2-án. A megnyitót követően nem mindennapi összeállítású trió csábította el a hallgatóságot egy zenei kalandra. Mozart, Weiner, Glinka, Kodály dallamai csendültek fel olyan világjáró magyar művészek előadásában, mint a számos magyar és külföldi versenyen győztes zongoraművész Fejes Krisztina, a Müncheni Filharmonikus Zenekar szólóklarinétosa Kuti László és a Hannoveri Egyetem professzora, valamint a Müncheni Filharmonikusok szólófagottosa Bogányi Bence előadásában.



Zene Világnapja
Általános
Kedves Érdeklődők!

Szeretettel meghívjuk 2017. október 2-án (hétfő) 18.00 órakor kezdődő kiállítás megnyitóra, melyen intézményünk grafika szakos növendékeinek munkái láthatók.

Azt követően a Zene Világnapja alkalmából ünnepi hangversenyre kerül sor világjáró művészekkel.

A belépés díjtalan!





Találkozások világjáró művészekkel
Zeneművészet
Szeretettel várjuk Önöket 2017. október 5-én, csütörtökön 18.00 órától a Találkozások-sorozat következő hangversenyére.

A belépés díjtalan!



Jelentkezési lap a XIV. országos Lubik Imre trombitaverseny Dunakeszi területi válogatójára
Versenyek

A XIV. ORSZÁGOS LUBIK IMRE TROMBITAVERSENY
DUNAKESZI TERÜLETI VÁLOGATÓJÁRA elküldendő jelentkezési lapot a DOKUMENTUMOK MENÜPONTBÓL TÖLTHETIK LE!

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 15.

A jelentkezési lapot kérjük, nyomtatott betűvel vagy számítógéppel kitölteni és elküldeni a dkeszizeneiskola@ffami.sulinet.hu email címre

A verseny időpontja: 2017. október 11. szerda 9.00 óra




Szolfézs órabeosztás, új hangszeres növendékek tanárokhoz való beosztása
Általános

Kedves Szülők!

A 2017/18-as tanévben szolfézsra járó régi és új növendékek órabeosztása szeptember 5-én (kedd) 15.00-től 19.00 óráig lesz a művészeti iskola főépületének aulájában (Bem utca 27.).

ÚJ ZONGORISTÁK TANÁROKHOZ VALÓ BEOSZTÁSA (2017/18 TANÉV)

RUSZINKÓNÉ CZERMANN CECÍLIA:
Bocz Izabella

PLESOCZKINÉ VAITZNER ADRIENN:
Gombkötő Anna
Kaszás Nimród

SZKUBÁN JUDIT:
Miklós Krisztina
Varga Panna

PÁLOS GRÁCIA:
Pósfay Fanni
Szőke Janka
Vörös Johanna

BERGL NOÉMI:
Horváth Bíborka
Pól Vera
Skripeczky Emma
Rajcsák Zsófia
Tajti Dániel
Zsombor Lili

BACSÓ JUDIT:
Baffia Marcell
Horváth Abigél
Horváth Hanga
Koiss Andor
Móczár Nóra
Sebestyén Virág

GONDA KATALIN:
Algács Erik
Hangodi Hajnalka
Hidasi Richárd
Nemes Kamilla
Szlovák Szendile
Valasek Emília
Bán Tamás

DR. DOMOSZLAI ERZSÉBET:
Bogotyán Barnabás
Járik Johanna
Kaszás Lilla

FÚVÓS TANSZAKRA FELVETT ÚJ NÖVENDÉKEK TANÁROKHOZ VALÓ BEOSZTÁSA (2017/2018)

SZABÓ ÁGNES:
Takács Kata
Katona Dóra

SZABÓ RÉKA:
Fekete Eszter
Molnár Dóra
Kodácsy Anna
Vincze Orsolya

SZILÁGYI SZABOLCS BALÁZS:
Rádai Róza
Krivánszky Gergő
Árkovics Hanna Emese
Müller Mónika

JANCSOVICS ESZTER:
Molnár Réka
Arnold Adél Lídia
Várhelyi Róbert
Bercsényi Benedek
Varga Marcell
Juhász András

NAGY ATTILA:
Pék Auróra
Fignár Fruzsina

VARGA SÁNDOR:
Csuth László
Lendvai Csanád


VONÓS TANSZAKRA FELVETT ÚJ NÖVENDÉKEK TANÁROKHOZ VALÓ BEOSZTÁSA (2017/2018)


KÖKÉNY ZSUZSANNA:
Pataki Dorina

MADARÁSZ JÓZSEF:
Andics Benedek
Barati Zoja
Bodrogi Sebestyén
Finta Zoé
Schmutz Emma
Szűcs Laura

SZEVERÉNYI MÁTYÁS:
Bartus Dóra
Csüllög Zalán
Herpay Abigél
Koncz Lili Róza

KÁTAI KATALIN:
Karlsson Rebeka

DOBAI SZABOLCS:
Katona Polla
Litvai Adél
Nagy Zsófia Nóra
Szász Boglárka
Szellák Hanna Dóra
Takács Anna

VERES KORNÉL:
Juhász Júlia

SZABADOSNÉ SZEKULA EDINA:
Szél Ferenc
Várszegi Nikolett





<<  (1-5) (6-10) (11-15)(16-20) (21-25)  ... (161-164)   >>
Képgaléria
Programok
<< 2017 November >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203