Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

Órabeosztás régi és új növendékeinknek
Általános

Kedves Szülők!

AZ ÚJ TANULÓK TANÁROKHOZ VALÓ ÓRABEOSZTÁSÁT hétfőn (szeptember 4.) tesszük fel honlapunkra. A beiratkozás napja: szeptember 5. délután a régi növendékek órabeosztásával egyidőben lesz.
Helyszín: Dunakeszi Farkas Ferenc AMI főépülete (Bem utca 27.).

A kihelyezett tagozatokon a szolfézs előképző osztályokban a tanítás a szeptember 11-i héten kezdődik. A tanítás idejét, pontos teremszámát és a gyerekek beosztását később tesszük fel a honlapra.
A gyerekeknek iskolájukban az első tanítási órán kell jelentkezniük a szolfézs tanároknál. Ebben segítséget fognak kapni a napközis tanároktól is.

A TÉRÍTÉSI DÍJ FIZETÉSE várhatóan október elején lesz.


RÉGI NÖVENDÉKEK ÓRABEOSZTÁSA

2017. szeptember 05.

15.00 óra

11. terem Szkubán Judit

Régi növendékek szolfézs órabeosztása 16.00 órától


17.00 óra

1. terem Nagy Attila
2. terem Bacsó Judit
3. terem Dobai Szabolcs
6. terem Szabó Ágnes
7. terem Varga Sándor
8. terem Veres Kornél
10. terem Plesoczkiné Vaitzner Adrienn
11. terem Ruszinkóné Czermann Cecília
12. terem Madarász József
13. terem Szili Róbert
14. terem Kis Tamás, Stefán Tivadar
16. terem Szabadosné Szekula Edina
Nagyterem Domoszlai Erzsébet

18.00 óra

1. terem Zrufkó Annamária
2. terem Juhász Terézia
3. terem Szilágyi Szabolcs Balázs
6. terem Kökény Zsuzsanna
7. terem Gonda Katalin
11. terem Bergl Noémi
12. terem Szabó Réka
13. terem Kátai Katalin
16. terem Jancsovics Eszter
Nagyterem Pálos Grácia



Pótfelvételi
Általános
A Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola pótfelvételt hirdet az alábbi szakokra: magánének, színművészet, jazzgitár.

A pótfelvételi ideje: 2017. szeptember 6. szerda 17.00 óra.
Jazzgitár: 2017. szeptember 7. csütörtök 17.00 óra.

Helye: Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola főépülete (Dunakeszi, Bem utca 27.)



Beiratkozás a 2017/18-as tanévre
Általános
Tisztelt Szülők, kedves Növendékek!

Régi és új növendékeink BEIRATKOZÁSA ÉS ÓRABEOSZTÁSA 2017. szeptember 5-én kedden a délutáni órákban lesz a Dunakeszi Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola főépületében (Bem utca 27.).

A tanárok pontos órabeosztását szeptember 1-jétől (péntek) tekinthetik meg honlapunkon. Kérjük, hogy régi növendékeink a bizonyítványukat hozzák magukkal.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!



Nyári ügyeleti nyitvatartás
Általános

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a nyári tanítási szünet idején intézményünkben az alábbi időpontokban tartunk ügyeletet:

2017. július 5. 9.00-12.00 óra között
2017. július 19. 9.00-12.00 óra között
2017. augusztus 2. 9.00-12.00 óra között
2017. augusztus 16. 9.00-12.00 óra között



Felvételt nyert növendékek
Általános

A 2017/18-as tanévre az alábbi tanulók nyertek felvételt:
(A várólista csak a 2017/18-as tanévre vonatkozik!)

A művészeti iskolába felvételt nyert tanulók beiratkozása, órabeosztása 2017. szeptember hónapban lesz, amelynek időpontjáról honlapunkon tájékozódhat augusztus végén.

SZOLFÉZS felvételt nyert előképző 1. osztályba:

Ágh Boglárka Fruzsina
Baffia Emese
Bakró Zsombor
Balla Barnabás
Baranyi Lili Noémi
Bodrogi Sebestyén
Bogácsi Emma Gréti
Bolgárfalvi Nóra
Cserkuti Blanka
Csoma István András
Dancsó-Vanda László
Dankó Alíz Dorka
Dávid Emília
Dulházi Gréta
Hlinka Marcell
Horváth Alexandra
Horváth Bíborka Gréta
Kacsa Botond Koppány
Karlsson Bertil
Kószó Áron
Mátrai Zete Botond
Nagy Zsófia Nóra
Pásztor Boglárka
Pól Vera
Rádai Róza
Schultz Anna Lujza
Szigeti Nóra
Turbucz Eliza Beatrix
Tusa Róza
Végh Zsombor
Vrbovszki Lilla
Zsíros Milán

SZOLFÉZS felvételt nyert előképző 2. osztályba:

Baffia Marcell
Becskereki Balázs
Deák Hanga Lilla
Finta Zoé Fanni
Hidasi Richárd Máté
Karlsson Rebeka
Kucsebár Léna
Kurucz Brigitta
Matisz Alexandra
Miklós Krisztina
Sarkadi Lilla
Tajti Dániel
Tóth Natália
Tulák Réka
Túróczi Lili
Vaszari Panni
Vendrei Zoé Lili
Viszkok Emese

ZONGORA tanszakra felvett növendékek:

Baffia Marcell
Bogotyán Barnabás
Gombkötő Anna
Hidasi Rihárd
Horváth Bíborka
Horváth Hanga
Járik Johanna
Kaszás Lilla
Kaszás Nimród
Miklós Krisztina
Nemes Kamilla
Pol Vera
Pósfay Panni Minka
Rajcsák Zsófia
Skripeczky Emma
Szlovák Szendike
Tajti Dániel
Varga Panna
Vörös Johanna Mária
Zsombor Lili

ZONGORA tanszak várólistás növendékek:

Algács Erik
Becskereki Balázs
Kucsebár Léna
Legendi Petra
Leskó Hanna
Móczár Nóra
Sebestyén Virág

KLASSZIKUS GITÁRRA FELVETTEK:

Andics Benedek
Barati Zoja
Bartus Dóra
Bodrogi Sebestyén
Finta Zoé
Pataki Dorina
Schmutz Emma
Szűcs Laura

VÁRÓLISTA:

Koncz Lili Róza
Dávid Emília

JAZZ-GITÁRRA FELVETTEK:

Bartus Dóra
Herpay Abigél

VÁRÓLISTA:

Csüllög Zalán

HEGEDŰRE FELVETTEK:

Juhász Júlia
Karlsson Rebeka
Katona Polla
Litvai Adél
Nagy Zsófia Nóra
Szász Boglárka
Szellák Hanna Dóra
Takács Anna

VÁRÓLISTA:

Magyarovits Janka
Lakatos Viktor

CSELLÓRA FELVETTEK:

Szél Ferenc
Várszegi Nikolett

FURULYÁRA FELVETTEK:

Fignár Fruzsina
Molnár Réka
Pék Auróra Vanda

VÁRÓLISTA:

Maus Maja Zoé
Vásárhelyi Anna

FUVOLÁRA FELVETTEK:

Fekete Eszter
Katona Dóra
Kodácsy Anna
Molnár Dóra
Takács Kata
Vincze Orsolya

VÁRÓLISTA:

Bajkai Kamilla
Juhász Petra

KLARINTÉTRA FELVETTEK:

Krivánszki Gergő

VÁRÓLISTA:

Árkovics Hanna Emese
Müller Mónika
Rádai Róza

TROMBITÁRA FELVETTEK:

Arnold Adél Lídia
Bercsényi Benedek
Juhász András
Varga Marcell Dániel
Várhelyi Róbert

MÉLYRÉZRE FELVETTEK:

Csuth László
Lendvai Csanád

GRAFIKÁRA FELVETTEK:

Bajkai Kamilla
Groselj Alexander
Jenei Zita
Kozma Fanni Alexandra
Köteles Márk
Nagy Ágnes Petra
Nógrádi Vivien
Pusztai Fruzsina Izóra
Rozgonyi Sára

NÉPTÁNCRA FELVETTEK:

Apor Levente
Bálint Andrea
Barnák Milán
Bodahelyi Hanna
Bodrogi Sebestyén
Heinczinger Róza
Kodácsy Anna
Konrád-Soós Bálint
Styevo Anna
Szász Márton
Vecserka Hanga

VÁRÓLISTA:

Korcsinszky Dominika
Nemes-Réti Míra
Szelezsán Ágota

BALETTRE FELVETTEK:

Hatala Csenge
Kövi Dorka
Rádai Róza
Dankó Alíz
Dimény Dorottya
Tímár Tünde













<<  (1-5) ... (6-10) (11-15) (16-20)(21-25) (26-30)  ... (161-164)   >>
Képgaléria
Programok
<< 2017 November >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203