Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

Rajzpályázat
Eredményeink

GRATULÁLUNK

GÁL BOGI grafika szakos növendékünknek,

aki a Dunakeszi Rendőrkapitányság által kiírt rajzpályázaton az óvodás korcsoportban második helyezést ért el!




Táncművészeti tanszak vizsgaelőadása
Táncművészet
Szeretettel meghívjuk Önt és kedves családját a Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola néptánc, musical tánc és balett vizsgaelőadására.
Időpontja: 2014. május 16. péntek 17.30 óra. Helyszíne: József Attila Művelődési Központ (Dunakeszi, Állomás sétány 17.)
A belépés ingyenes!



XIV. Országos Ütőhangszeres Kamaraverseny
Eredményeink

Gratulálunk Stefán Tivadar Tanár Úrnak
és növendékeinek
a XIV. Országos Ütőhangszeres Kamaraversenyen elért kiemelkedő eredményeikhez!

I. korcsoport 2. helyezés
II. korcsoport 3. helyezés
III. korcsoport 2. helyezés
IV. korcsoport 1. helyezés

Együttesek kategóriájában 1. helyezés

Stefán Tivadar Tanári különdíjban részesült!



Találkozások világjáró művészekkel
Képzőművészet
A "Találkozások - világjáró művészekkel" c. sorozat keretén belül:
2014. április 28-án hétfőn kiállítás és beszélgetés Farkas Éva Biennál-díjas iparművésszel.
A rendezvényre sok szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

A belépés ingyenes!
Helyszín: a Művészeti Iskola nagyterme



VIII. Regionális Gitárverseny
Eredményeink
A VIII. Regionális Gitárverseny eredményei
2014. március 14. Dunakeszi


I. KORCSOPORT

I. helyezett
Bubrik Márton - Bartók Béla Zenei AMI Vác
Farkas Lizett - F. Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Gödöllő

II. helyezett
Csipkereki Máté - Németh László Általános Iskola és AMI Göd
Gergely-Héger Abigél - F. Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Gödöllő

III. helyezett
Megyeri Dóra - Farkas Ferenc AMI Dunakeszi
Schönberger Dominik - Pollack M. Általános Iskola és AMI Tahitótfalu


II. KORCSOPORT

I. helyezett
Dolnay Ádám - Bartók Béla Zenei AMI Vác
Unghváry Mátyás - Erkel Ferenc AMI Cegléd

II. helyezett
Fazekas Flóra - Farkas Ferenc AMI Dunakeszi (Felk.tanár: Kökény Zsuzsanna)
Kolbányi Zsolt - Rózsavölgyi Márk AMI Balassagyarmat

III. helyezett
Fehér Benedek - Nagykovácsi AMI
Kovács Mátyás - Fóti Zeneiskola AMI
Ludányi Csongor - Podmaniczky AMI Aszód
Horváth Bálint Dániel - Farkas Ferenc AMI Dunakeszi (Felk. tanár: Madarász József)

III. KORCSOPORT

I. helyezett
Bányai Nikolett - Rózsavölgyi Márk AMI Balassagyarmat

II. helyezett
Kovács Kincső - Bartók Béla Zenei AMI Vác

III. helyezett
Pintér Zsófia - F. Chopin Zenei Alapfokú Művészeti Iskola Gödöllő

IV. KORCSOPORT

I. helyezett
Bódis Áron - Fóti Zeneiskola AMI

II. helyezett
Kovács Kristóf - Erkel Ferenc AMI Cegléd

III. helyezett
Rosenberger Tamás - Podmaniczky AMI Aszód


Gratulálunk a Növendékeknek és Felkészítő tanáraiknak!



<<  (1-5) ... (141-145) (146-150) (151-155)(156-160) (161-164)   >>
Képgaléria
Programok
<< 2017 November >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203