Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

XIII. Országos Lubik Imre trombitaverseny területi válogatója
Versenyek
A XIII. Országos Lubik Imre trombitaverseny területi válogatójának időpontja: 2014. október 6. hétfő 10:00 óra. Jelentkezési határidő: 2014. szeptember 16. kedd.

A jelentkezési lap letölthető a Dokumentumok menüpontból!



Felhívás gyermekkórusba
Zeneművészet
A Farkas Ferenc AMI a 2014/15-ös tanévben is sok szeretettel várja tagjai közé az énekelni szerető fiúkat és lányokat 8 éves kortól.
A foglalkozások időpontja: Péntekenként 16.30-17.30 Helyszíne: Zeneiskola főépülete
Jelentkezés: a helyszínen ill. a 06-30/523-0949-es telefonszámon vagy az mzsoka@levelcenter.hu e-mail címen



Szolfézs órarend
Általános
Tisztelt Szülők!

Minden kedves Szülőt és Növendéket szeretettel várunk 2014. szeptember 4-én 16 órakor iskolánk megújult épületének átadójára, melyet követően tanárainkkal egyeztethetik a zeneiskolai órák idejét.

A 2014/15-ös tanév szolfézs órabeosztása a részletek menüpontra kattintva olvasható:



Órabeosztás a 2014/15-ös tanévre
Általános
Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Szeretettel köszöntjük Önöket a 2014/15-ös tanév kezdetén.
Tájékoztatásul felhívjuk szíves figyelmüket, hogy iskolánkban az órabeosztás a következőképpen alakul:

2014. szeptember 4-én (csütörtök) 16.00-19.00 óráig folyamatosan zajlik növendékeink szolfézs csoportjainak órabeosztása iskolánk főépületének aulájában.
Régi és új hangszeres növendékeinket is először a szolfézs csoportbeosztásra várjuk, hogy már a főtárgytanárral történő megbeszélésen ehhez tudják igazítani óráikat.

KÉRJÜK, HOGY AZ ÓRABEOSZTÁSRA HOZZÁK MAGUKKAL A NÖVENDÉK BIZONYÍTVÁNYÁT!

15.30-16.00

11. terem Szkubán Judit

17.00-19.00

13.terem Dobai Szabolcs
16.terem Kátai Katalin


17.00-18.00

1. terem Plesoczkiné Vaitzner Adrienn
2. terem dr. Domoszlai Erzsébet
3. terem Bergl Noémi
6. terem Nagy Attila
7. terem Szabadosné Szekula Edina
8. terem Zrufkó Annamária
9. terem Veres Kornél
Hangversenyterem dr. Ruszinkóné Czermann Cecília
Pálos Grácia



18.00-19.00

1. terem Szabó Ágnes
3. terem Szabó Réka
5. terem Steimetzné Pénzes Csilla - gitár
új növendékeinek és Kökény Zsuzsanna
régi növendékeinek (Kovács Alíz,
Párkányi Máté, Pécz Bálint,
Szabó Mira, Szilassi András, Tama Gergely)
órabeosztása
6. terem Jancsovics Eszter
7. terem Simonffy György
11. terem Szilágyi Szabolcs Balázs
12. terem (grafika) Madarász József növendékeinek és
Kökény Zsuzsanna régi növendékeinek
(Csizmarek Viktória, Fazekas Flóra, Megyeri
Dóra) órabeosztása

Hangversenyterem Szili Róbert



Nagy Nándor és Stefán Tivadar ütőtanárok órabeosztása 2014. szeptember 2-án (kedd) 16.00-17.00-ig lesz.

Az újonnan felvett növendékeink tanárokhoz való beosztása a Részletek menüpontra kattintva olvasható!



Pótbeiratkozás a 2014/15-ös tanévre
Általános
Kedves Szülők és Növendékeink!

Új és régi növendékeink pótbeiratkozása és térítési díj fizetése 2014. június 24-én kedden 15.00-18.00 óráig történik a Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolában (Bem utca 27.). A beiratkozáshoz szükséges 7.000 Ft tandíj előleg befizetése!

Kérjük, hogy feltétlenül jelenjenek meg a beiratkozáson azok a szülők, akiknek gyermekük felvételt nyert, hogy helyük biztosítva legyen a 2014/15-ös tanévre!



<<  (1-5) ... (156-160) (161-165) (166-170)(171-175) (176-180)  ... (196-195)   >>
Képgaléria
Programok
<< 2018 Szeptember >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
27282930310102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930