Farkas Ferenc
Művészeti Iskola

Dunakeszi virtuózai koncert
Zeneművészet
Szeretettel várjuk Önöket a VOKE József Attila Művelődési Központban megrendezésre kerülő DUNAKESZI VIRTUÓZAI koncertre, melynek időpontja: 2018. október 5. péntek 19.00 óra. Fellépnek iskolánk növendékei, Ungár Cecília és Kováts-Szőcs Benedek, valamint a Dunakeszi Szimfonikus Zenekar.
Jegyek kaphatók a VOKE JAMK Művelődési Központban (Dunakeszi, Állomás sétány 17.) és a Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskolában 1.800 Ft-os áron.



Gáspár Imre és Magyar Miklós kiállítása
Képzőművészet
Szeretettel várjuk Önöket a zeneiskola nagytermébe, ahol délelőttönként megtekinthetik Gáspár Imre grafikusművész és Magyar Miklós festőművész kiállítását.
A kiállítás október 1-ig látogatható. A belépés díjtalan!



Szolfézs csoportok
Általános

A szolfézs csoportok órabeosztásának tervezete a RÉSZLETEK menüpontra kattintva olvasható.

A szolfézs órabeosztás szeptember 6-án (csütörtök) 16.00-kor kezdődik a Zeneiskola főépületében (Bem utca 27.)

A zenetörténet csoport, a zenekarok és a kamara névsorát csütörtökön az órabeosztáskor tekinthetik meg.



Hangszeres növendékek tanárokhoz való beosztása
Általános

Az új hangszeres növendékek tanárokhoz való beosztását, valamint a régi növendékek tanárváltás miatti beosztását a RÉSZLETEK menüpontra kattintva olvashatják.

Kérjük, hogy az új növendékek hozzák magukkal diákigazolványukat!




Órabeosztás régi és új növendékeinknek a 2018/19-es tanévre
Általános

Tisztelt Szülők, kedves Növendékek!

Régi és új növendékeink ÓRABEOSZTÁSÁT 2018. szeptember 6-án (csütörtökön) tartjuk az alábbi időpontokban a Dunakeszi Farkas Ferenc Alapfokú Művészeti Iskola főépületében (Bem utca 27.).

Az új növendékek tanárokhoz való beosztását szeptember 5-én (szerdán)
tekinthetik meg honlapunkon.
Kérjük, hogy régi növendékeink a bizonyítványukat hozzák magukkal.

Megjelenésükre feltétlenül számítunk!

16.00 óra
Szolfézs órabeosztás

17.00 óra
1. terem Nagy Attila
2. terem Bacsó Judit
3. terem Dobai Szabolcs
6. terem Szabó Ágnes
7. terem Varga Sándor
8. terem Pénzesné Kis Veronika
9. terem Szeverényi Mátyás
11. terem Horváth Henrietta
12. terem Madarász József
13. terem Szili Róbert
14.terem Stefán Tivadar
16. terem Tüske Zoltán
Nagyterem Domoszlai Erzsébet

16.00-19.00
Főépület alagsor:
Dézsi Ivett, Gyúró Tamás, Nagy Márta (táncművészet)
Farkasvölgyi Éva, Kis Eszter (képzőművészet)
Kulcsár Lajos (színművészet)

18.00 óra
1. terem Csőke Andrea
2. terem Juhász Terézia
3. terem Szilágyi Szabolcs Balázs
6. terem Kökény Zsuzsanna
7. terem Kis Tamás
8. terem Xavier Rivadaneira
9. terem Dér Krisztina
11. terem Bergl Noémi
12. terem Szabó Réka
13. terem Kátai Katalin
16. terem Jancsovics Eszter
Nagyterem: Pálos Grácia




<<  (1-5) (6-10)(11-15) (16-20) (21-25)  ... (201-203)   >>
Képgaléria
Programok
<< 2019 Január >>
H
K
Sz
Cs
P
Sz
V
31010203040506
07080910111213
14151617181920
21222324252627
28293031010203